Zestaw lalki Barbie HCM82 do spa domowego z maseczką na twarz

Barbie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Wszystkie dziewczynki chcą mieć swoją własną lalkę Barbie. Lalki Barbie HCM82 do spa domowego z maseczką na twarz to idealny prezent dla każdej małej dziewczynki.

Lalka Barbie HCM82 jest wyposażona w maseczkę na twarz, która pomoże Twojej córce zrelaksować się i odprężyć po długim dniu.

Idealny prezent dla każdej dziewczynki!

Barbie Domowe Spa Maseczka na twarz Zestaw lalka HCM82zamów już dziś online to idealny prezent dla każdej dziewczynki! Lalka ma wszystko, czego potrzebuje do pielęgnacji swojej urody: kabina prysznicowa, wanna z hydromasażem, fotel do manicure i pedicure, a także szafka na kosmetyki. Dzięki temu lalka może się zrelaksować i odprężyć po całym dniu. Jest to idealny prezent dla każdej dziewczynki, która lubi dbać o swoją urodę.

Poczuj się jak prawdziwa księżniczka!

Zestaw lalki Barbie HCM82 do spa domowego to idealny prezent dla każdej małej księżniczki. Zestaw zawiera lalkę Barbie, która może się zrelaksować w wannie z pianką i kąpać się w aromatycznych olejkach eterycznych. Po kąpieli lalka może się udać do salonu fryzjerskiego, aby uczesać swoje włosy i umalować paznokcie. Na koniec można ją ubrać w piękną sukienkę i buty, a także ozdobić biżuterią. Dzięki temu zestawowi lalki Barbie będzie mogła się poczuć jak prawdziwa księżniczka.